Krátké Koktejlové Šaty 2020 Dlouhý Rukáv Černé Jedno Rameno Žena Ples Saténové Večerní Semi Formální Party Šaty

 • 1 168.84 Kč
 • 1 558.45 Kč
 • Skladem
  SKU w1148

  1. Nějaké otázky(jako je barva,standardní velikost,vlastní,když můžete dostat to,naléhavou službu,změnit styl oblékání,slevy a tak dále,prosím, neváhejte a dejte nám vědět.

  2.Můžete nám říct, všechny vaše požadavky na zprávy, když se pořadí.

  3.Vynikající Kvalita?- Vynikající Tkaniny, Věnovat Řemeslné zpracování, Přesné Měření A Kompletní QC systém

  Všechny šaty mohou být na zakázku.Prosím, dejte nám následující informace, pokud chcete:

  Možnost 1-8 se měří v ___ (CM nebo palce)

  1.Poprsí = ___

  2.Pas = ___

  3.Boky = ___

  4.Rameno na Rameno= ___

  5.Rameno do pasu= ___

  6.Duté podlahy (bez bot)= ___

  7.Výška= ( bez bot)= ___

  8.Boty Výška= ___

  1 : Tyto šaty se ověřovaly veškeré příslušenství, jako jsou rukavice, svatební závoj a krinolína petticoat ( ukázal na obrázky). Nabízení je pro jednoho šaty jen!

  2 : Vzhledem k tomu, počítačové obrazovky mají chromatické aberace, a to zejména mezi CRT obrazovky a LCD obrazovky, nemůžeme zaručit, že barva naše produkty budou přesně stejné s fotografiemi vás viděl.

  Můžeme složit šaty naruby chránit lištování nebo šněrování. Budeme klást šaty v pytli. Parní lis je doporučeno po mezinárodní dopravy

  Dovozní cla, daně a poplatky nejsou zahrnuty v položce ceny nebo poplatky za dopravu. Tyto poplatky jsou kupujícího odpovědnost. Ale pokud máte nějaké návrhy,budeme se snažit v našich silách, aby nízko, jako poplatek.

  1 .Nabízíte zakázku služby?

  a. Ano,děláme. Můžeme vyrobit šaty dle vašich měření, jak dlouho, jak budete souhlasit s tím, že konečné změny by mohly být potřebné pro best fit. Důrazně doporučujeme, aby jste vaše měření profesionální před nákupem jakékoliv šaty on-line.

  2.Se šaty vypadá přesně tak, jak je znázorněno na obrázcích?

  a. Vezměte prosím na vědomí, že naše položky jsou ručně vyrobené, a nemohou být 100% přesně jako položky v fotky. Stejně jako ručně malované obrázky, malovat stejný obrázek dvakrát, nikdy nemůže být přesně stejné. Každý výpis je pro vás produkt, který je o 95%, jako položky v fotky, které jsme poskytli. Díky za vaše laskavé pochopení.

  1.Naše Zrušení Politika

  a . Objednávky zrušena do 24 hodin od potvrzení platby bude mít nárok na plnou náhradu.

  b . Objednávky zrušena 1-3 dnů po potvrzení platby bude mít nárok na částečnou refundaci sestávající z plné přepravní náklady a 50% nákupní cenu produktu.

  c . Příkazy zrušeny poté 3 dnů od potvrzení platby bude mít nárok na částečnou refundaci sestávající z plné přepravní náklady.

  d . Jakmile bude vaše objednávka byla expedována, může již být zrušena.

  2.Vracet se Pro Výměnu nebo Vrácení peněz

  a. Vaše spokojenost je nanejvýš důležité, aby nás. Na příchod balíčku, doporučujeme vám zkontrolovat a ujistěte se, že šaty byly vyrobeny na objednávku specifikace. Zkuste na své šaty, jakmile je to možné bez odstranění značky, změna, nebo mytí šaty.

  b. Pokud jste vrácení nebo výměnu šaty nebo doplňky, prosím, ujistěte se, že jsou v původním stavu - nenošené, neprané, v nezměněném stavu, nepoškozené, čisté, bez vlákna a vlasy a ne parfém.

  3.Vadné, Poškozené nebo Misshipped Položky

  a. Máte nárok na vrácení plné kupní ceny plus náklady na dopravu za vadné, poškozené nebo nesprávně dodané položky. Pokud věříte, že vaše zboží bylo poškozeno během přepravy, musíte nejprve získat "Důkaz Poškození" dokumentaci od svého dodání dopravcem.

  4.Návrat Proces

  a. Předložit žádost o navrácení k nám do 15 dnů od vaší objednávky je zásilka. Zahrnovat vysvětlení a fotografie dokumentující důvod pro návrat. Výnosy nebudou akceptovány bez předchozího schválení z mého obchodu.

  b. Jakmile naši prodejci schválil vaší žádosti, prosím položku odeslat a dokončených Výrobků Vrácení Formuláře zpět k nám co NEJDŘÍVE.

  c. Po přijetí v našem zařízení, váš návrat bude zpracována v 1 až 3 pracovní dny. Jakmile je váš návrat je potvrzena a kontrolována, prosím, umožňují až dva fakturačních cyklů pro to, aby byly připsány na váš účet. Položky vrácené v nepřijatelném stavu jsme nebudou zpracovány jako náhrady a bude odesláno zpět k vám.

  *Odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu, nemůže důkladné vyřešit vaše problémy. Prosím, kontaktujte nás před odjezdem neutrální nebo negativní zpětnou vazbu. Jako seriózní a odpovědný prodávající, budeme se snažit v našich silách vyřešit váš problém.

  *Pokud jste spokojeni s vaším nákupem a náš celkový servis, věnujte prosím chvilku opustit nám pozitivní zpětnou vazbu o celkové Podrobné Prodejní Hodnocení.

  Můžete také rád

  • Cena
   Kvalita

   Well, it's my first time shopping. I don't know yet how shopping is.

   Susiehutson

   2021-01-14

  • Cena
   Kvalita

   These dresses looked beautiful,I could be more pleased with my purchase.Glad I got this one

   Kdshldhasl

   2020-09-02


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena

  Související produkty

  Související

  Černé Koktejlové Šaty 2021 Vínové Off Rameno Krátké Ples Šaty Sametové Ples Vestidos De Gala Dámské Maturitní Šaty

  Vítejte Lorya Lásky Store Produkt Show Na Zakázku Existuje více stylů na výběr, můžete kliknout na obrázek, vybrat ten, se vám líbí Návrat Politiky Máme snadné vrácení/výměnu procesu! Můžete vrátit tuto položku za plnou náhradu (bez poplatků
 • 1 522.75 Kč
 • 2 175.32 Kč
 • Související

  Arabské Formální Mořská Panna Koktejlové Šaty Dlouhé Rukávy Elegantní Plesové Šaty Ženy Party Večer Celebrity Šaty Róby De Koktejl

  Arabské Formální Mořská Panna Koktejlové Šaty Dlouhé Rukávy Elegantní Plesové Šaty Ženy Party Večer Celebrity Šaty Róby De Koktejl
 • 5 019.60 Kč
 • 8 365.86 Kč