150MG*80ks/Láhev Melatonin Vitamin B6 Tobolky, Prášky na Spaní, Aby Si Dobře Spí a Pomoc Spánku pro Tělo

 • 320.51 Kč
 • 457.87 Kč
 • Skladem
  SKU w11875

  Přírodní Melatonin Kapsle Prášky na Spaní Přidat Vitamíny B6 pro prodlouženým Uvolňováním Pomoc Spánku Pomoci Hlubokého Spánku

  Složení: Melatonin, Vitamin B6, Předbobtnalý Škrob.

  Dodatek Fakta(Na 100 g): Vitamín B6 4.3 g, Melatonin 1.86 g Doporučené Použití a Dávkování: 1 kapsle jednou, 1 krát denně před spaním. Specifikace: 80 Kapslí/Láhev

  Melatonin (mimo šišinka prvek) : je tělo epifýza v mozku uvolňuje látky. Studie ukázaly, že melatonin řídí biologické hodiny v těle,s nárůstem věku, tělo melatonin rok od roku snižují,tak se objeví řada ofaging příznakem, jako je nespavost, mnoho snů, zapomnětlivost.

  Melatonin doplňky mohou makemelatonin úrovně obnovena v lidském těle, upravit biologický rytmus, účinně zlepšit kvalitu spánku.Melatonin je v současné době uznávána alternativa k "usadit" nemá žádné vedlejší účinky, a ne zdraví jídlo závislost.

  Proč přidat vitamin b6?

  Hlavní úlohou vitaminu B6 je udržovat rovnováhu sodíku a draslíku (stabilní nervový systém). Na bázi melatoninu speciální doplněk vitaminu B6, který může dále zlepšit centrální a inhibují bilance centrální, aby se vám získat hlubší úroveň kvality spánku.

  Role melatoninu:

  1. Může podpořit a posílit přirozený spánek, zlepšit kvalitu spánku, správné dospělých nespavost.

  2. Nastavte časový rozdíl, časový rozdíl správnou odpověď.

  3. Posílení lidské imunity.

  **Naše Melatoninu Rychle Rozpustí** Noční Spánek Pomoci, Mohou přispět k Podpoře Relaxace Pomáhá Snížit Stres A Úzkost S Rychlým Rozpustit Technologie, které Pomáhají Podporovat Rychlé Vstřebávání

  1. Plnou náhradu, pokud tyto 3 podmínky se vyskytují během přepravy:

  a. V případě, že položky nemohou být doručena do 60 dnů po odeslání;

  b. Pokud položky jsou na zakázku a nelze provést celní odbavení;

  c. Pokud položky došlo k poškození během přepravy.

  2. Jak zajistit kvalitu produktu?

  Obdržel 14 certifikace "Spojené Státy, EU Pass", jako je GMP, HACCP, PLECHOVKY, cGMP, IS014000, ISO9001, OHSAS18001, US NSF certifikace, FDA registrace, atd.

  3. Mohou být produkty odeslány do mé země?

  Rozhraní produktu, pokud si můžete objednat úspěšně, to znamená, že to může být zasláno do vaší země.

  4. O balení produktu.

  Vzhledem k velkému množství prodeje ve světě, v balení se často mění, jako je rozdíl mezi obalem a lahví. Garantujeme, že prodávané výrobky jsou 100% originální tovární, můžete si koupit a používat s důvěrou. 5. O kapsle změkčení, přilnavost, atd.

  BIOHEC kapsle výrobky jsou vyrobeny ze želatiny jako materiál kapsle. Vzhledem k vlastnosti želatiny nebo počasí v dopravě, mohou způsobit kapsle změkčení, přilnavost, atd., to nemá vliv na kvalitu výrobku. Můžete otevřít láhev cap produktu, vložte jej do desátek lednička čerstvé vrstvy, vzít to pryč po dobu 1-2 dnů, zavřete víko a třepe se, aby se oddělené kapsle.

  6. Jak dlouho bude trvat, než mít efekt?

  Potravinové doplňky nejsou léky a nemůže vyléčit onemocnění. Chce to čas, aby upravit pro chronická onemocnění a sub-zdravotního stavu. Lidské tělo potřebuje určité metabolického cyklu, což vyžaduje neustálé doplňování a pomáhá ve zdravé životní návyky, které by mohly zlepšit zdravotní problémy.

  • Cena
   Kvalita

   sleeping better now

   Raipo Marposad

   2021-01-25

  • Cena
   Kvalita

   Delivered in almost 90 days, from customs goods came in 5 days, where it was before customs is not known, I would be on foot faster brought, the seller should change the delivery service service

   Margorita 2105

   2021-02-02

  • Cena
   Kvalita

   Complies with the DESCRIPTION

   Lololo Soloo

   2021-01-13

  • Cena
   Kvalita

   The goods came quite quickly, until I tried it, I'll cancel later. Seller Thank you


  Recenze Produktu *
  Kvalita
  Cena