Furukawa S960 Fusion Splicer Fitel S175 S176 S177 Elektroda S147/S175V2000/S177A/S182A/S182PM/S183PM/S183PMII/S197/S198/CF/CR/LP

  • 378.06 Kč
  • Skladem
    SKU w23853

    Furukawa S960 Fusion Splicer Fitel S175 S176 S177 Elektroda S147/S175V2000/S177A/S182A/S182PM/S183PM/S183PMII/S197/S198/CF/CR/LP


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    SC APC Rychlé Konektor adaptér 300ks podporu 0,9 mm 2,0 mm 3,0 mm Vnitřní Kabelové FTTH Ploché Rychle, Rychle, pole Montáž

    moudrý(@)firstfiber.kn Funkce: 1. FTTH project použitelné 2. Oblasti instalovatelné 3. Vložení ztrátu menší než 0,3 dB 4. Kovové tvaru dutiny dobře fungovat v vysoké a nízké teploty 5. Instalace méně než 1 minut 6. Spolehlivé a vynikající
  • 2 079.34 Kč
  • Související

    10 Ks Elektrody pro FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70S DVP740/DVP760 Vláken Optických Fusion Lepička Elektrody Velkoobchodů

    Elektrody pro FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70S DVP740/DVP760 Vláken Optických Fusion Lepička Elektrody Velkoobchodů Délka elektrody tolerance přísně kontrolovány v rámci 0,02 mm, pro zajištění stability výboje.V Číně představovaly 80% podíl na trhu.Měsíční produkce 6000
  • 1 430.33 Kč
  • 1 571.89 Kč
  • Související

    30 mw Vizuální Poruchy Lokátor VFL optické vlákno laser vizuální poruchy lokátor s Laserovým Zdrojem Fiber Optic Cable Tester

    30 mw laserové Vlákno Vizuální Poruchy Lokátor, optické vlákno 30km laser vizuální poruchy lokátor s Laserovým Zdrojem Vlastnosti produktu: 1 LD zdroj světla 2 2,5 mm univerzální rozhraní Dva pracovní režim 3 normální a pomalé flash 4 konstantní výkon 5 hliníkové slitiny
  • 220.54 Kč
  • Související

    100KS FTTH SC UPC Optické vlákno syntetické rychlý konektor SC PC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor Vložený typ ESC250D SC Konektor

    100KS FTTH SC UPC Optické vlákno syntetické rychlý konektor SC PC FTTH Optické Vlákno Rychle Konektor ESC250D SC Konektor doprava Zdarma Ujišťuji vás, že kvalita našich výrobků, aby zajistily, že jsme vám ty nejlepší služby zajistit nejrychlejší doručení, nejbezpečnější
  • 1 365.22 Kč
  • 2 100.34 Kč
  • Související

    10 párů 1.25 Gb/s 20km LC fiber sfp hot pluggable modul BiDi 1310nm/1550nm 20 km WDM SFP Modul, LC spínač Kompatibilní

    Vezměte prosím na Vědomí: Prosím, zanechte nám zprávu o tom, která značka je váš přepínač je kompatibilní. Zašleme kompatibilní SFP moduly jako váš požadavek. Vlastnosti Produktů: 1.Až 1.25 Gb Dat Odkazy sazba 2.Podpora Hot-plug 3.BiDi LC konektor 3.Až 20km na 9/125µm SMF 4.Jediné
  • 4 683.76 Kč