10G SFP+ RJ45 Měď Modul 10gb SFP RJ45 Modul SFP, SFP+-T, 10GBase-T Měď SFP 30M Pro Cisco, Mikrotik, TP-Link, D-Link

  • 856.94 Kč
  • 1 680.27 Kč
  • Skladem
    SKU w24001

    Teplé Tipy:

    Naše SFP je kompatibilní s různými značkami přepínače nebo směrovače.

    Vezměte prosím na vědomí, v pořadí: Kompatibilní s Značka + Model .

    Pokud potřebujete přizpůsobit kompatibilní s HP. Další 6USD je nutné. Označte pořadové číslo, když budete platit. Tady je odkaz k provedení platby:

    https://www.brickhousedov.cz/item/32688126751.html

    Aplikace • Hot-pluggable SFP rozměry

    • Podpora 10GBASE-T / 5GBASE-T / 2.5 GBASE-T / 1000BASE-T / 100BASE-T

    • Kompaktní RJ-45 konektor, montážní Prvky SFP-10G-T

    • Komerční Teplotní Rozsah: 0 až 70°C

    • Jediné +3.3 V napájení

    • 10 Gigabit Ethernet přes Cat6a/Cat7 kabel

    • V souladu s RoHS a olovo-zdarma

    Popis

    Měď Small Form pluggable (SFP) vysílač je založen na SFP multi-sourcing agreement (MSA). Je kompatibilní s 10GBASE-T a 1000BASE-T standardy, jak je uvedeno v IEEE 802.3 Std.V 1000BASE-T fyzické vrstvy IC(PHY) lze přistupovat přes I2C,což umožňuje přístup k OMEZENÉMU PHY nastavení a funkce. 10GBASE-T / 2.5 GBASE-T / 1000BASE-T standardy, jak je uvedeno v IEEE 802.3 Std.

    10GBASE-T SFP+ měď vysílače použít SFP je RX_LOS pin pro propojení indikace.

    Pokud vytáhnout SFP je TX_DISABLE pin PHY GBASE-T SFP+ měď vysílače jsou založeny na SFP Multi - Source Agreement (MSA). Jsou kompatibilní s 10GBASE-T / IC bude resetovat. Podporuje Propojení až 30m pomocí Cat. 6a/7 Kabel

    SFF-8431 a SFF-8432 MSA Vyhovující

    IEEE 802.3 az Kompatibilní

    Nízká Spotřeba Energie (2,5 W MAX @ 30m)

    Rychle Rekvalifikovat EMI Zrušení Algoritmus

    Nízké EMI Emise

    I2C 2-Wire Rozhraní pro Sériové ID a PHY Registr Přístup

    Auto-vyjednává s jinými 10GBase-T PHYs

    Podporuje 100/1000Base-T pomocí Cat 5e kabelu nebo lepší

    MDI/MDIX Crossover

    Více Loopback Režimy pro Testování a Odstraňování problémů

    Vestavěný Kabel Monitorování a Odkaz Diagnostické Funkce

    Délka Kabelu Měření

    Otevře/Šortky

    Robustní Die Cast Bydlení

    Kauci Západky Styl vystřelovací mechanismus

    Nestíněné a Stíněné kabely podpora

    10G BASE-T IEEE 802.3 an

    • Cena
      Kvalita

      Works with long and melanox. Ordered under Cisco.

      Ngorodyskaya

      2020-11-08

    • Cena
      Kvalita

      Works as advertised, reliable seller.

      Pxalastrow

      2020-12-14


    Recenze Produktu *
    Kvalita
    Cena

    Související produkty

    Související

    10 Ks Elektrody pro FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70S DVP740/DVP760 Vláken Optických Fusion Lepička Elektrody Velkoobchodů

    Elektrody pro FSM-50S/FSM-60S/FSM-80S/FSM-70S DVP740/DVP760 Vláken Optických Fusion Lepička Elektrody Velkoobchodů Délka elektrody tolerance přísně kontrolovány v rámci 0,02 mm, pro zajištění stability výboje.V Číně představovaly 80% podíl na trhu.Měsíční produkce 6000
  • 1 430.33 Kč
  • 1 571.89 Kč
  • Související

    Optická Síťová Jednotka 4G/5G ONU ONT GPON EPON 4GE+2VOICE+2.4 G/5.8 G WI-fi+1USB+CATV SC APC UPC Rozhraní anglické Verze BT-711XR

    1.Podpora EPON/GPON režimu a přepínač režimu automaticky. 2.GPON:v Souladu s IEEE 802.3 ah a itu-t g.984.x standardní. 3.GPON:8 T-CONTs,32 GEM Porty. 4.Integrovat OMCI(GPON)/OAM(EPON) a TR-069 pro vzdálenou konfiguraci a údržbu . 5.Vrstva 3 Domácí Brány/CPE funkce s Hardware NAT, podpora
  • 1 302.00 Kč
  • Související

    Alcatel-lucent 8ks gpon onu wifi Kompatibilní s Vlákninou domů OLT G-140W-MD Port 1GE+ 3FE+ TEL+ USB

    Alcatel-lucent 8ks gpon onu wifi Kompatibilní s Vlákninou domů OLT G-140W-MD Port 1GE+ 3FE+ TEL+ USB Přehled: G-140W-MD , optické sítě terminál d pro domácí a SOHO uživatele.G-140W-MD nabízí jednoho HRNCE port, tři FE automatické přizpůsobení Ethernet porty, jeden GE port
  • 3 129.51 Kč
  • Související

    Doprava zdarma 10PCS/lot One-Klepněte na tlačítko Optický Konektor Cleaner Pero pro 2,5 mm SC, ST a FC Konektory, Fiber Optic Nástroje, FOC

    Fiber Optic BOB-Mini je speciálně navržen tak, aby dobře pracovat s oo SC, FC a ST konektory( Φ 2,5 mm), tento nástroj čistí kování koncových ploch odstranění prachu, oleje a jiné nečistoty, aniž by vrubování nebo poškrábání. Vlastnosti: -Vyčistěte adaptér namontovat
  • 1 538.71 Kč
  • 1 709.68 Kč
  • Související

    30 mw Vizuální Poruchy Lokátor VFL optické vlákno laser vizuální poruchy lokátor s Laserovým Zdrojem Fiber Optic Cable Tester

    30 mw laserové Vlákno Vizuální Poruchy Lokátor, optické vlákno 30km laser vizuální poruchy lokátor s Laserovým Zdrojem Vlastnosti produktu: 1 LD zdroj světla 2 2,5 mm univerzální rozhraní Dva pracovní režim 3 normální a pomalé flash 4 konstantní výkon 5 hliníkové slitiny
  • 220.54 Kč