pátek
2
listopad

Chinaski

Start:
19:00
Předprodej:
550,-
  • #pop

Jedna z nejúspěšnějších českých skupin Chinaski (OFFICIAL) vydala v květnu 2017 desáté studiové album "Není nám do pláče". Nahrávku, která vzniká v několika studiích na různých místech světa, předznamenala píseň "Není nám do pláče" a následoval pak už z desky nejúspěšnější rozhlasový singl roku 2017 "Venku je na nule".

Aktuálně se v rádiích prosazuje třetí singl z desky "Potkal jsem tě po letech". Kapela v roce 2017 odehrála největší halový mejdan v historii a na jaře 2018 se vydala za svými fanoušky na malá kontaktní pódia s koncertní klubovou verzí. Teď plánují vyrazit na podzimní turné přímo do Ostravy!

Chinaski
Základní kapelovou a skladatelskou dvojici, zpěváka Michala Malátného a kytaristu Františka Táborského, nyní v kapele doplňují přední čeští a slovenští hráči. Za bicími v nové sestavě sedí jeden z nejlepších českých hráčů Lukáš Pavlík, který dosud koncertoval s Čechomorem, Ewou Farnou nebo Kamilem Střihavkou. Za baskytaru se postavil Tomi Okres, rodák z Košic, jenž byl dosud k vidění po boku Lukáše Adamce, Richarda Müllera, IMT Smile nebo Katky Knechtové. Čtveřici doplnil talentovaný klávesista, dlouholetý kapelník Ewy Farne – Jan Steinsdörfer.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace