úterý
27
listopad

Lenny

Start:
20:00
Předprodej:
450,-

V současné době nejlepší mladá zpěvačka české scény Lenny Vás zve na své podzimní tour MMXVIII.

LENNY
Mladá zpěvačka již v jedenácti letech složila svou první píseň. V šestnácti začala hrát s kapelou a doprovázet svou matku na jejích turné po Evropě, Austrálii, Americe a Kanadě. Ve stejném období se také zúčastnila americké mezinárodní písničkářské soutěže International Songwriting Competition, kde se se svou skladbou „You're My Everything“ dostala až do semifinále.

V září 2016 vyšlo její debutové studiové album Hearts. V rámci něj Lenny vyjela na klubová turné Hearts Tour, která byla na všech místech vyprodaná. Za album Hearts Lenny získala nominaci na Cenu Apollo. V roce 2016 byla též nominována v kategorii Zpěvačka na hudební cenu Žebřík a v celkem čtyřech kategoriích na cenu Anděl. Z těchto čtyř nominací proměnila všechny.

Letos na jaro vypustila do světa nový singl a videoklip „Enemy“, jenž je předzvěstí druhého studiového alba. Při příležitosti uvedení singlu Lenny rovněž oznámila, že během svého plánovaného podzimního turné vystoupí v celkem čtyřech českých městech: Hradci Králové, Ostravě, Brně a Praze.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace