pátek
19
říjen

Jan P. Muchow & The Antagonists

Start:
19:00
Předprodej:
350,-
  • #alternativa
  • #elektro
  • #pop

Během 20 let Jan P. Muchow složil hudbu k více než 30 filmům. Většinu z toho můžete živě slyšet i vidět na unikátním koncertu, který nabídne průřez jeho autorskou tvorbou.

Těšit se můžete na čistě instrumentální scénickou hudbu i na písně napsané výhradně pro jednotlivé filmy. Drtivá většina jeho filmové tvorby nikdy z pódia nezazněla.

Uslyšíte hudbu, kterou jistě znáte z filmů:

Samotáři / Ve stínu / Teorie tygra / Grandhotel / Muži v naději / Yuma / My 2 / Jedna ruka netleská / Normal / Václav a dalších.

Jan P. Muchow & The Antagonists
Muchowa doprovodí šestice hudebníku The ANTAGONISTS - Ema Brabcová (Luno, Khoiba), Václav Havelka (Please The Trees), Marek Doubrava (Hm..., ex Tatabojs), Jan Janečka (Southpaw, Republic Of Two, Luno), Marie Dorazilová (Pražská filharmonie, Krása Quartet) a Jenovéfa Boková. Součástí vystoupení jsou také projekce, které vám obrazem připomenou konkrétní snímky a umocní filmové emoce. Můžete se těšit na neskutečný zážitek!

Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream:
☆ 420,- (+ poplatky) na sezení
☆ 350,- (+ poplatky) na stání

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace