sobota
19
leden

Miner in Wonderland /w Mark Day!

Start:
20:00

Drazí kaliči!

Přijďte, zafárejte hluboko do svých hlav a staňte se Horníky v Říši Divů!

Společně se vydáme na nezapomenutelnou cestu do industriálního a přesto tak barevného srdce Ostravy! V této staré továrně vzniklo magické místo BrickHouse DOV, kde se tohle psychedelické dobrodružství odehraje úplně poprvé!

Průvodci na této prapodivné toulce vám budou Djs z Kalimeros crew společně s nimi vám bude ukazovat cestu skotačivý bílý králíček DJ Ondrej Psyla, do temných hlubin vás zavede sama noční královna Lolla. Ze školy čar a kouzel Blue Hour Sounds k nám zavítá temný kloboučník z Londýna Mark Day a ten vám ukáže jak hluboká může králičí nora být!

Komnaty Brickousu jsou prostorné a okouzlující, pojmou až 1000 psychonautů! Díky nové akustice a masivnímu sound-systému se všichni výletníci dočkají opravdu kvalitního zvukového zážitku!

O vizuální zpestření místních komnat se postarají ti nejpovolanější - El maestro Sayp a Elemental crew, vše to bude doplněno masivním videomapingem!

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace