pátek
12
duben

Big Mountain (USA) + The Atavists

Start:
20:00
Předprodej:
590,-
  • #reggae
  • #rock

IG MOUNTAIN je proslulá reggae kapela z Kalifornie, založená v roce 1991. Proslavila se hitem Baby I Love Your Way, který byl soundtrackem k filmu Reality Bites (Bolestná realita) z roku 1994 a nově i k filmu Jumanji: Vítejte v džungli!
Při koncertech kapela vyniká svou energií, která rozhýbe každé publikum. Zahrají své hity jako Get Together, Baby I Love Your Way, nebo reggae verzi Here Comes The Sun od Beatles. Nezapomínají ani na kořeny reggae, které připomínají klasikami od Boba Marleyho.

Jako support vystoupí královéhradečtí THE ATAVISTS, balancující na pomezí blues, stoner-rocku a vlivů surfových kapel z šedesátých let. Charakteristický zvuk skupiny tvoří špinavé kytary, nakřáplé retro varhany a osobitý vokální projev frontmana Adama Krofiana. The Atavists před rokem vydali svou druhou desku LO-FI LIFE, která byla oceněna dvěma cenami Anděl za album roku v kategorii Rock a v kategorii Objev roku.


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace