pátek
27
září

RETRO PARTY @Ostrava

Start:
21:00
Předprodej:
150,-
  • #dance
  • #funky
  • #pop

Oblíbená Retro Party míří do ještě nablýskanějších prostor! Ostravský BrickHouse v Dolní oblasti Vítkovice roztančí hity, které boří taneční parkety poslední půl století.

Odvázaný mejdan v rytmu 50. až 90 let minulého století rozbalí kouzlo vinylů, kazet a CéDéček.
Ať jsi punker, hippík nebo disco blázen, vytas svůj nejlepší outfit a hurá na rozblikaný taneční parket...

(for information in English scroll down)

HUDBA A TANEC:
Dream team ověřených DJs naservíruje všechny vypalovačky, které tak netrpělivě očekáváte. Miláček davů DJ Čumbulák nazapomene na rock n roll ani pecky přelomu milénia, energický clubber DJ Karel potěší divokým discem a funky. Československý soc-pop i kultovní rock si vezmě do parády slovenský matador DJ Arnoštek, který své gramofony rozhodně nenechá doma.

DOBROTY a MLSÁNÍ:
Je to růžové, nadýchané, sladké a lepivé, co je to? Samozřejmě cukrová vata – ta nesmí a nebude chybět – pro všechny zdarma. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky.

FOTKY NA POČKÁNÍ:
Tematický fotokoutek vyšperkují Instax fotky na počkání. Nechejte se zvěčnit sami nebo s přáteli a odneste si instaxovou fotku z párty přímo domů ještě tentýž večer. Fotokoutek je zpoplatněn.

Předprodej online na GoOut.cz: www.goout.net/cs/listky/retro-party-dj-cumbulak+dj-karel+dj-arnostek/xeaf/

1. vlna - 50 kusů (jen do 1. 9.!)
2. vlna - 50 kusů (jen do 8. 9.!)
3. vlna - 180 Kč

Párty je přístupná od věku 15 let.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace