sobota
16
listopad

20 let Degradace, 30 let od sametové revoluce a 35 let Plexis

Start:
19:00
  • #punk
  • #rock

e to tak, v listopadu oslaví punk´n´rollová Degradace už 20 let! Čas nekompromisně ubíhá, ale Degradace zůstává...Zapište si do svých diářů datum 16. listopadu a přijďte s kapelou oslavit tohle úctyhodné výročí. Na programu budou dále:

PLEXIS - legenda cz punku, kterou netřeba představovat. Vůbec poprvé v Ostravě (v klubu) se ukáží v nové, aktuální čtyřčlenné sestavě!
https://www.facebook.com/PlexisPM/

THE HIGGINS (DE) - německá punk rocková úderka fungující už od roku 1997. Jejich muzika by se dala popsat jako nekompromisní, agresivní mix chytlavých melodií, rychlých i pomalých skladeb, vždy zahraných od podlahy bez zbytečných keců. Punk rock, street punk nebo hardcore, nazývejte si to jak chcete. Kapela si svou tvorbu užívá a nezajímá se o nejnovější trendy či módní výstřelky, přičemž si chlapi umí udělat srandu sami ze sebe a neberou věci příliš vážně. Kdo navštívil jejich minulé koncerty v Ostravě a Frýdku-Místku může potvrdit.
https://www.facebook.com/thehigginspunkrock/

ROBI & THE HALLUCINATORZ (HU) - mladá maďarská parta, která ale svou debutovou deskou dokázala, že nepatří mezi žádné amatéry. Nečekejte jednoduchou tříakordovku, ale precizně zahraný a propracovaný, energický punk rock!
https://www.facebook.com/robiandthehallucinatorz/

POSITIVE - staří známí z Frýdku-Místku, které nedávno posílil Juta (ex-Madfalls) na bicí. Se svým nadupaným punk rock & rollem celý večer zahájí.
https://www.facebook.com/kapelapositive/

Další informace k události, plakát a další detaily zveřejníme v následujících měsících ;)

www.degradace.cz
https://www.facebook.com/degradace/

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace