sobota
25
leden

RETRO PARTY @Ostrava

Start:
21:00
Předprodej:
160,-
  • #dance
  • #pop

Retro je in, Retro je hit! Ostrava umí trsat ve velkém stylu a jinak tomu nebude ani v novém roce.

Odhalte kouzlo vinylů, kazet a CéDéček, vychutnejte si to nejlepší z druhé poloviny minulého století. Zahoďte starosti za hlavu a vyrazte se radovat s hity, které boří taneční parkety. Guilty pleasure pro každého.


HUDBA A TANEC:
Ať jsi punker, hippík nebo disco blázen, na Retru si přijdeš na své. 50.-90. léta 20. století s sebou přinesli kreativní soc pop, krejzy rock n roll, veselé funky, tvrdý rock i zárodky elektronické muziky.

DOBROTY a MLSÁNÍ:
Je to růžové, nadýchané, sladké a lepivé, co je to? Samozřejmě cukrová vata – ta nesmí a nebude chybět – pro všechny zdarma. Dočkají se i ti, kteří vždy preferovali spíše tvrďácké bonbóny Doxy, žvýkačky renomované značky Pedro nebo arašídové křupky jakékoliv značky.

FOTKY NA POČKÁNÍ:
Tematický fotokoutek vyšperkují Instax fotky na počkání. Nechejte se zvěčnit sami nebo s přáteli a odneste si instaxovou fotku z párty přímo domů ještě tentýž večer. Fotokoutek je zpoplatněn.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace