sobota
13
říjen

Smack One

Start:
21:00
Předprodej:
200,-
  • #hardcore
  • #rap

Tour se speciálními hosty, kde zazní nový bomby z Ps a Love 2 a 160 EP a stejně tak ty nejznámější Smack One & Iscream hits.

Začala Show - Smack One TourOstravský Brickhouse před rokem Smack spoluotevíral a byl to neuvěřitelný hype. Letos se těšíme ještě víc, protože Smack máká v tuto chvíli na třech CDs najednou takže krom průřezu nejznámějších anthems zazní bomby z každého z nich. 160 EP je na spadnutí, Ps a Love 2 bude následovat rychleji, než bylo plánováno, a nebylo by dobrý zapomínat na Album 51, který ukáže sílu celýho A51 Sound. Pro jistotu bude Smack brát kluky ssebou, takže se během tour můžeme těšit na celý line up MCs - Tchagun, Fuckstroy, Dollar Prync, Komander a Plio a support od A51 Djs.

Je nám velkou ctí spustit naší první svébytnou DIY tour, nejen proto, že každá akce bude kompletně v naší režii, ale i proto, že máme svů vlastní ticketingový systém, který běží přes náš vlastní eshop. Vstupenky buďto vytisknete, nebo jednoduše ukážete v telefonu, nascanujeme si QR kód a jdete dovnitř na rave! Vstupenky lze na eshopu kombinovat s jakoukoli objednávkou při platbě převodem nebo Paypalem. Platby kartou budou umožněny během příštích několika dnů.


Na tuto akci máte 2 možnosti vstupů:

Standartní vstup - 200Kč
VIP Vstup - 951 Kč
VIP Vstup zahrnuje meet & greet se Smackem a crew před show (po show nebude možnost), podepsané triko, vlastní VIP prostor. Kapacita VIP vstupů je striktně limitovaná!

Díky a vidíme se, tohle bude legendární.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace