Aktuality

01 11 19

Mladá Slovenská zpěvačka a raperka

Nové songy, nová show, nový klub! Zveme Tě na exkluzivní show této mladé slovenské zpěvačky. Ty největší hity live v klubu BrickHouse, Ostrava!

02 09 19

RETRO PARTY @Ostrava

Oblíbená Retro Party míří do ještě nablýskanějších prostor! Ostravský BrickHouse v Dolní oblasti Vítkovice roztančí hity, které boří taneční parkety poslední půl století.

Odvázaný mejdan v rytmu 50. až 90 let minulého století rozbalí kouzlo vinylů, kazet a CéDéček.
Ať jsi punker, hippík nebo disco blázen, vytas svůj nejlepší outfit a hurá na rozblikaný taneční parket...

10 05 19

Milion+ “KML TOUR 2019”

Label Milion+ v kompletní sestavě (Yzomandias, Nik Tendo, Karlo, Jickson, Robin Zoot, Hasan, Konex, Decky, Kamil Hoffmann a Koky) vyráží na česko-slovenskou tour se svojí debutovou deskou "Krtek Money Life".

13 04 19

DMS prepáčte tour

Skupina DMS přichází s novým albem PREPÁČTE, který stihl jako jediný v roce 2018 získát ocenění platinová deska z předprodeje! Těšit se můžete na kompletní sestavu v podobě Separ, Dame a Smart DMS. Tohle bude jedna z největších ostravských show letošního roku, tak si to nenechte ujít.

01 02 19

What is Mydy Rabycad?

Kapela známá svým extravagantním vzezřením se těší na fanoušky se svou propracovanou strhující show. Po festivalovém létě s dvěma zastávkami v zahraničí objede celou Českou republiku se svým stále novým albem M.Y.D.Y., které jí přineslo nominace na Ceny Anděl a vítězství v Anketě Žebřík. Fanoušci se mohou těšit na moderní, chytlavý a přesto propracovaný elektronický pop a koncentrovanou energii, která na koncertech Mydy Rabycad tradičně panuje. Samozřejmostí je vizuální show plná světelných efektů, originálních kostýmů a dalších vychytávek! Vtáhnou vás do divokých radovánek a poté vyplivnou zmačkané jak nedělní periodika

20 12 18

Monkey Business při své tour dorazí i na BrickHouse

Po odchodu Tonyi Graves přijíždí Monkey Business představit nové album Bad Time for Gentlemen, které nazpívala jejich nová zpěvačka, českému publiku dobře známámá, Tereza Černochová. Album vyšlo 26. října 2018 a je do něj vtisknut nezaměnitelný rukopis Romana Holého, výtečné výkony vokalistů Matěje Rupperta a právě Terezy Černochové

22 10 18

Hudebník Floex spojil síly s britským producentem a vydávají desku o příbězích obyčejného člověka.

Tomáš Dvořák alias Floex letos v červnu poslal do světa další řadové album, které připravil s britským producentem Tomem Hodgem. Jedná se o konceptuální desku A Portrait Of John Doe, která balancuje na pomezí soudobé vážné hudby a elektroniky. Jeho experimentální tvorbu uslyšíte naživot už 7.11.!!

07 10 18

Yzomandias x Nik Tendo x Robin Zoot

Nová show k letošním releasům “Yzomandias - Sbohem Roxano” a “Nik Tendo - 7”. Tato tour bude mít pouze 20 zastávek a právě jedna z nich bude přímo v Ostravě v klubu BrickHouse! Na všech zastávkách bude k dostání exkluzivní merch, který Vám nesmí uniknout.

05 10 18

"Akta X Tour" s Ty Nikdy Labelem

Na začátek víkendu Vám servírujeme skvělou novinku od kluků z Ty Nikdy Label. Koncem října vydávají album Akta X a 9.11. se můžete těšit na Matyse, Ideu, Resta, Paulieho Garanda, Boy Wondera, MC Geye a Kennyho Rough naživo v BrickHouse.

04 10 18

Emma & Emma

Krásné a talentované zpěvačky Emma Smetana a Emma Drobná spojily své síly a vyjíždějí na společné turné. Dva samostatné koncerty, při který zazní jejich úspěšné popové singly a také novinky Lost and Found (Emma Smetana & Jordan Haj) a Try (Emma Drobná) už 7.12. v BrickHouse. Vstupenky již brzy v předprodeji.

31 08 18

Zažij hardcorový teror na Total Retaliation Invasion Tour!!

Americká hvězda hardcoru kapela Terror vyráží na své podzimní turné k nové desce "Total Retaliation". Společně s Deez Nuts, Backtrack, Risk It a Deluminator ovládnou industiální prostory klubu BrickHouse. Jejich nadupadou show si nesmíte nechat ujít, jinde v Česku ji totiž neuvidíte. Vstupenky v předprodeji v síti Ticketstream.

30 08 18

Hip Hop Classics Tě provedou kořeny českého hiphopu.

Pro fanoušky hip hopu jsme si na zbytek roku 2018 připravili spoustu novinek, koncertů a křtů - například Separ, Smack, Kali, Sergei Barracuda a další. Celou tuto šnůru začneme tím, že pozveme legendární uskupení, které stály u zrodu českého hiphopu - PSH, Indy & Wich + LA4, Pio Squad.
Těšit se můžete na pecky jako Praha, My3, Chtěl bych, Z tvojí čtvrti, Hlasuju proti a mnoho dalších, které nezazněly naživo dlouhé roky a které si každý ještě pamatuje nazpamět.

30 08 18

Světová naživo! Tata Bojs společně s Vladimírem 518 na jednom pódiu.

Populární Tata Bojs se po roce vrací do klubu, aby Tě už 29.9. vtáhli do svého altpop světa. Hostovat jim bude Vladimir 518, který si s nimi na albu Ležatá osmička střihl duet "Světová". "Posluchač se od Vladimíra dovídá zásadní varovné sdělení, že "svět je místo, co bude končit", což společně s ženskými hlasy funguje natolik, že lze mluvit o dalším z několika vrcholů alba." recenze mluví za vše.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace